Hejkum Olejkum! :) Super, że jesteś :)

Jeśli olejki eteryczne wołają Cię tak jak mnie i chcesz poznać bliżej moc roślin, to dobrze trafiłaś. Podpowiem Ci jak robić olejkowe czary :)

olejki eteryczne
Fot. Agnieszka Majewska

Mam dla Ciebie też niespodziankę! Zaprojektowałam i uszyłam etui na olejki :D

Jest idealne na 20 olejków o pojemności 5,10 lub 15 ml. Zakrętki tych buteleczek są takie same, więc idealnie się wpasowują w etui.  Jeśli chcesz taką kosmetyczkę na olejki, przeczytaj poniżej.

kosmetyczka na olejki

organizer na olejki etui na olejki  saszetka na olejki

Jeśli poczujesz, że chcesz taką kosmetyczkę na olejki, możesz ją mieć na dwa sposoby:

1. Kupujesz ją przez zakładkę “Sklep”:

Wtedy  Władysław Jagiełło i Kazimierz Wielki wędrują do mnie (150zł), a ja wysyłam Ci saszetkę Inpostem (12zł paczkomat, 15zł kurier) tam gdzie potrzebujesz :)

Oczywiście cena dotyczy kosmetyczki z breloczkeim bez jej zawartości.  Na zdjęciach prezentuję ją z moimi ulubionymi olejkami, a Ty wypełnisz ją swoimi :D

2. A drugi sposób na zdobycie etui na olejki jest taki:

Zakładasz konto na www.MyDoterra.com/HejkumOlejkum przez zakładkę Join&Save i robisz pierwsze zakupy na minimum 100pv.

Otrzymujesz na stałe 25% zniżki na olejki od DoTerra i kosmetyczkę gratis ode mnie :D

Takie konto to gratka, ponieważ możesz uczestniczyć w programie lojalnościowym (LRP) i zdobywać punkty, które wymieniasz potem na olejki. Otrzymasz też punkty zwrotne za przesyłkę, a za większe zakupy gratisowy „olejek miesiąca”.

Jest jeszcze coś! Wpadasz pod moje skrzydła, a ja Ci daję wsparcie i edukację. Chętnie Ci podpowiem jak używać olejków. Na specjalnej grupie na Facebooku będziesz mogła uczestniczyć w dodatkowych kursach, konkursach i wyzwaniach oraz dowiadywać się o olejkowych ciekawostkach. Na przykład jak zrobić swoje własne perfumy albo mieszanki na emocje. Szykuję cykl postów #CoMiRobi dany olejek i olejkowe mapki wizualne :D Wszystko po to, by ułatwić Ci wdrożenie do swojego życia prostych sposobów na dobre samopoczucie i naturalne wsparcie zdrowia.

Napisz do mnie na kontakt@AnnaProtas.pl jeśli masz jakieś pytania lub najlepiej wyślij mi wiadomość na FB :) https://www.facebook.com/Protasana/

Rozpocznij ze mną tę przygodę! Czekam na Ciebie :)

p.s. Pisz też do mnie śmiało, jeśli potrzebujesz inspiracji i porad jak stosować olejki w codziennym życiu. Jeśli masz jakąś potrzebę emocjonalną lub zdrowotną, pisz, znajdziemy razem Twój olejek i wyślę Ci jego próbkę :)

Hejkum Olejkum :)

Ania Protas Protasana