Cześć, nazywam się Ania Protas i uczę kobiety jak budować swoją markę osobistą i biznes online w zgodzie z własną naturą i swoimi wartościami oraz jak czerpać radość z życia. Jestem w miejscu, w którym realizuję swoje talenty, potrzeby i wartości. Bardzo bym chciała, żebyś Ty też mogła tego doświadczać, dlatego pozwól, że opowiem Ci moją historię.

Anna Protas

Urodziłam się w Olsztynie, wychowałam w Białymstoku, zamieszkałam w Krakowie. Jestem pedagożką, trenerką zmiany, instruktorką tańca i fitness, projektantką ubioru. Od 2003 roku prowadzę z mężem szkołę tańca, organizuję warsztaty i kursy rozwojowe dla kobiet i jestem mamą trójki.

Współpracuję z firmą doTERRA od września 2020 roku. Gdyby nie wyjątkowe olejki eteryczne nigdy bym nie związała się z branżą marketingu sieciowego, która kojarzyła mi się ze spamowaniem i wciskaniem komuś czegoś, czego nie chce. Ale ponieważ ja bardzo chciałam mieć olejki postanowiłam, że dołączę, wykorzystam moją żyłkę detektywa i przyjrzę się wszystkiemu od kulis. Zaskoczyło mnie wsparcie, które dostałam i społeczność, która zarażała entuzjazmem. I to, że nikt mi niczego nie wciskał :) Są tu kobiety wielu pasji i zawodów: nauczycielki, prawniczki, architektki, coachki, fizjoterapeutki, graficzki, informatyczki, fotografki.

Szybko okazało się też, że zawdzięczam olejkom nie tylko wsparcie mojego ciała i ducha, ale także wsparcie mojego portfela. Otworzyły się przede mną nowe perspektywy. Okazało się, że to genialny model biznesowy dla kobiet, których naturalną umiejętnością jest nawiązywanie kontaktów, budowanie społeczności, opowiadanie historii i dzielenie się dobrem, którego same doświadczają. Odkryłam, że doTERRA jest przykładem pozytywnego marketingu, który opiera się na budowaniu relacji i towarzyszeniu innym w rozwoju. Od tamtej pory postanowiłam, że będę jedną z osób, która zmieni oblicze marketingu społecznościowego w Polsce.

Zobacz na czym polega moja praca.