“Fajne te olejki, ale czemu takie drogie?”

Odpowiedź na to pytanie przychodzi mi z łatwością, bo wiem coś czego większość ludzi nie wie. Podzielę się tym z Wami.

ILOŚĆ CZY JAKOŚĆ.

Za ceną olejku stoi jego wartość. Można mieć w tej samej cenie wiadro olejku słabej jakości lub 15ml czystej esencji. Ja wybieram małą brązową buteleczkę. Mniej znaczy więcej. Cenię każdą z kropli, którą zawiera. Doświadczam. Namaszczam. Celebruję.

dyfuzor do olejków eterycznych kropla olejku eterycznego

WARUNKI DO WZROSTU.

Z olejkami jest jak z owocami. Można kupić tanie jabłka w hipermarkecie lub dwa razy droższe z ekologicznych upraw. Dlaczego. Bo ktoś zadbał o warunki w jakich wzrastały. Od nasiona po owoc. Z olejkami jest tak samo. Pestycydy i herbicydy dałyby szybkie plony i duże zyski, ale metale ciężkie zostałyby w roślinach na zawsze. Chcę olejek bez arsenu, ołowiu i kadmu.

CZYSTOŚĆ I AUTENTYCZNOŚĆ.

Olejek może być czysty lub zanieczyszczony albo zafałszowany tańszymi olejkami lub olejami, które z czasem się psują. Prawdziwe olejki nie jełczeją, nie zostawiają plam na ubraniu, bo wyparowują. Kto by chciał olejek z ropopochodnymi substancjami? Z metalami ciężkimi? Z drobnoustrojami, które dostały się w procesie produkcji, transportu czy wielokrotnego przelewania? Kto chciałby sztuczny olejek lawendowy zrobiony w laboratorium przez chemików magików bez użycia rośliny. Ja wolę 15 ml prawdziwego naturalnego olejku eterycznego z bułgarskiego pola lawendowego zrobionego z 1,5kg kwiatów Lawendy.

 

LICZY SIĘ MOC.

Wartościowy olejek pozyskiwany jest zgodnie z cyklem rośliny, która rosła w swoim naturalnym środowisku np. Geranium w Kenii, Cytryna we Włoszech a Eukaliptus w Australii. Da się wyhodować w Polsce Pomarańczę, oczywiście, ale czy będzie ona miała takie właściwości jak ta brazylijska? Bez tego słońca i bez tej gleby, której zawdzięcza bogaty w limonen skład. Wejdźcie na stronę www.SourceToYou.com i wpiszcie w lupce numer z denka buteleczki. Wyświetli się PDF z wynikami badań nad daną partią olejku. To taka diagnostyka olejku dla dociekliwych.

olejek Geranium doterra Source to you numerek na spodzie butelki olejek doterra

DZIEŃ CZY NOC.

Najcenniejszy olejek pozyskuje się wtedy, gdy w roślinie jest go najwięcej i ma największą moc. Kwiat Jaśminu zrywa się dlatego wieczorem, a Magnolię w nocy. Czas trwania destylacji też jest istotny. Pozyskiwanie olejku z Eukaliptusa wynosi 24h. Choć można i w godzinę, wiadomo. Ale to będzie już inny i tańszy olejek.

3X_Impact - Lemon Eucalyptus doTERRA, Kenya 3

80 GROSZY.

W buteleczce 15ml doterrowego On Guarda (skład: Pomarańcza, Cynamon, Goździk, Eukaliptus i Rozmaryn) jest aż 250 kropli. Jedna kropla to jedna dawka, która zrobi swoje. Nie ma skutków ubocznych i nie uzależnia jak niektóre leki. Złagodzi drapiące gardło. Ułatwi oddychanie. Wprowadzi świąteczny nastrój. Ochroni energetycznie. Inwestycja: 80 groszy.

DOBRO PO OBU STRONACH KROPLI.

Kupując doterrowy olejek wiem, że płacę rolnikom z jednego z 47 krajów. Doceniam ich pracę. Przyczyniam się do tego, że mogą godnie żyć. Że mają źródło utrzymania i środki do życia. Że ich dzieci mogą chodzić do szkoły, mają czystą wodę. Uśmiechają się, bo wiedzą, że mają stabilną, dobrze i terminowo płatną pracę na lata. Usłyszałam ostatnio taki dialog: – Ile kosztuje ten olejek? – Nie pytaj ile kosztuje. Zapytaj z jaką intencją został stworzony. Dobro i miłość z jaką powstał jest bezcenna.

KOBIECY BIZNES.

Kupując olejki doTERRA, wspierasz kobiety, bo to one głównie się tym zajmują. Pokazują olejki, inspirują, edukują, dzielą się swoimi doświadczeniami. Mówią i piszą o tym jak miś pokropiony Lawendą koi do snu ich dzieci i jaką ulgę w bólach głowy czy brzucha przynosi Mięta Pieprzowa. Ja jestem jedną z nich. Dzielę się wiedzą o życiu i biznesie w zgodzie ze swoją naturą. Poczta pantoflowa jest moją najlepszą formą reklamy. Nie zobaczycie promocji doterrowych olejków w telewizji, prasie czy na bilbordach. DoTERRA woli te pieniądze wypłacić swoim rzeczniczkom. Łelnes Adwoketkom. Oredowniczkom Dobrostanu.

WIARA W OLEJKI.

Wierzę w olejki, które polecam i którymi się dzielę. Wiem, że zrobią dobrą robotę. Otulą, uspokoją. Złagodzą objawy i zaprowadzą do źródła dolegliwości. Mam do nich wielki szacunek, dlatego piszę ich nazwy dużymi literami. W tych buteleczkach jest dusza rośliny.

 

MAM WYBÓR.

Jest na rynku dostępnych wiele firm oferujących olejki w różnych cenach. Wybieram najlepsze, a z reszty świadomie rezygnuję. Moje olejki nie są drogie, one są drogocenne.

olejki eteryczne doterra

OLEJKI NA POTRZEBY.

Jeśli chcecie doświadczyć mocy olejków i znaleźć olejki na swoje potrzeby napiszcie do mnie na kontakt(małpa)annaprotas.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku (najszybciej odpowiadam) www.Facebook/Protasana.

Wyślę Wam w prezencie miniflaszeczki kilku olejków do przetestowania. Wypełnijcie wcześniej krótką ankietę, żebym mogła jak najlepiej dobrać olejki na Wasze potrzeby https://forms.gle/65Xq3zDvyyAmMBeD9

dusza rośliny

A jeżeli już jesteście gotowi rozpocząć eteryczną podróż z moim wsparciem, to tutaj zamówicie z 25% zniżką zestaw HOME (10 najpotrzebniejszych olejków z gratisowym dyfuzorem PETAL) lub inne olejki: https://doterra.me/PPhb-y 

 

Pozdrawiam ciepło

Ania Protas