Tu są prezenty dla Ciebie. Rozpakuj je teraz :)

KOLOROWANKA “CO WEWNĄTRZ, TO NA ZEWNĄTRZ”:

Zrobiłam ją na podstawie wiedzy o czakrach, centrach energetycznych człowieka. Każdy obszar ciała symbolizuje inną sferę życia. Kolorując obrazek, pomyśl, w której części ciała odczuwasz napięcie lub dyskomfort i jakiej dziedzinie życia może ta część odpowiadać? Z boku masz hasła naprowadzające. Możesz włączyć ulubiona muzykę. Oddychaj i obserwuj swoje odczucia. Czy czujesz i gdzie zakamuflowane trudne emocje? Która część ciała potrzebuje zaopiekowania, a która ma się dobrze? Wyraź to kolorami. Pomyśl jakich skostniałych przekonań i negatywnych wzorców myślowych się trzymasz? Zapisz je i przetransformuj na budujące. Pomyśl, co możesz zmienić w swoim życiu w tych obszarach, co zacząć robić, a co przestać, co pielęgnować, a co odpuścić?

Najprostsze sposoby harmonizacji czakr: świadomy oddech, taniec, muzyka, kontemplacja przyrody, słońca, nieba, księżyca, gwiazd, przestrzeni i ciszy. I wzmacniające afirmacje. Zerknij piętro niżej :)

Kolorowanka Anna Protas Co wewnątrz to na zewnątrz

Pobierz tutaj: Kolorowanka-Anna-Protas-Co-wewnątrz-to-na-zewnątrz.jpg (409 pobrań)


KOLOROWANKA “JESTEM OTWARTA I GOTOWA NA…”

Wypełniając rysunek barwami, pomyśl o tym, na co chcesz się otworzyć w swoim życiu. Na przykład: na szczęście, dostatek, radość, uważność, na dbanie o siebie, na wdzięczność, na dobre relacje, przyjmowanie, kochanie siebie, na nowe wyzwania, na działanie, na całe dobro i bogactwo Wszechświata? I dopisz to na dole. Możesz to nazwać nawet bardziej konkretnie: np. na komplementy od Zbigniewa albo na włożenie czerwonej sukienki i szpilek :) Baw się przy tym dobrze :)

Afirmacja do kolorowANIA PROTAS

Pobierz tutaj: Afirmacja-do-kolorowANIA-PROTAS.pdf (468 pobrań)

Możesz wydrukować kolorowankę na kartce z bloku technicznego (4 sztuki na A4), pociąć, dopisać swoją dedykację na odwrocie i podarować komuś w prezencie jako pocztówkę albo zakładkę do książki <3

BONUS: Zdjęcie wypełnionej kolorowanki wyślij do mnie messengerem lub mailem. W prezencie wyślę Ci parę kropel czystego olejku eterycznego, który wesprze Cię w materializacji tego pragnienia.


PRZEPIS NA CRUMBLE:

Zilustrowany przeze mnie przepis na Crumble, czyli szarlotkę z kruszonką został zaczerpnięty od Violi Grzelki z bloga www.MamuciePrzysmaki.pl . Wydrukuj go i przyczep na lodówce. I pamiętaj żeby zawsze mieć w domu kilogram owoców w zanadrzu, bo jak najdzie Cię ochota na coś pysznego, to błyskawicznie zrobisz taki oto deser:

CRUMBLE by Mamucie Przysmaki, ilustracja by Anna Protas

Pobierz tutaj: CRUMBLE-by-Mamucie-Przysmaki-ilustracja-by-Anna-Protas.jpg (661 pobrań)