Jak wygląda praca w doTERRA

W jednym zdaniu moja praca polega na dzieleniu się wiedzą o życiu i biznesie w duchu wellness, czyli jak w naturalny sposób dbać o swoje zdrowie, relacje i finanse. Jestem łączniczką między firmą a klientem. Opowiadam o olejkach i biznesie, dzieląc się swoimi doświadczeniami. Organizuję i zapraszam na wydarzenia online i offline (kręgi, warsztaty, seminaria). To coś co i tak od zawsze robiłam.

Najcenniejsze jest dla mnie to, że mogę pracować w domu albo tam gdzie chcę. Pakuję olejki, notatniki, książki, laptopa i komórkę do torby i pracuję w namiocie, na plaży, w aucie, w piżamie, w domku letniskowym, w kolejce na poczcie, na placu zabaw.

Jestem mamą trójki (6, 9 i 11 lat). Ale to nie ma znaczenia czy masz dzieci i ile ich masz. Ważne jak się zorganizujesz.

I tu dochodzi kolejna rzecz. Niezależność czasowa. Pracuję wtedy kiedy jestem w efektywnej formie, a odpuszczam gdy mam słabsze momenty. Zarządzam swoją energią nie czasem. Mogę bezkarnie zaspać do pracy :) Ważne, żeby mieć ustalone pewne ramy czasowe. Bloki. Ja mam czas od 8.00-12.00 na ważne zadania: aktualizacja bazy, wysyłanie miniaturek olejków, folołap, mastermindy z zespołem, webinary biznesowe, konsultacje z klientami, spotkania i kręgi olejkowe, posty, relacje na social mediach i moja własna edukacja. Książki, skrypty, aplikacje. Wszystko mamy.

No i podróże na konwencje, gale i szkolenia połączone z odpoczynkiem w SPA (Bootcamp Ptaki, Talaria SPA, Essential Business Centrum Nauki Kopernik, Sekrety Liderek Warszawa/Kraków, Konwencja Beyond w Budapeszcie). To uwielbiam najbardziej :)

Wiara góry przenosi

Przełomowym momentem w mojej pracy było odkrycie Góry Wiary. Wiara w produkt to ranga Elite i zarobki ok.1000zł/mc. Wiara w biznes to 3-5tys. zł/mc. Wiara w siebie to ranga Silver 7-9tys zł/mc. Wiara w liderki i w zespół to Gold i Platyna (15-30 tyszł/mc). Diament (50tys zł i więcej/mc ) to wiara w swoje „dlaczego”, w swój głos, wpływ na świat, w swoje dziedzictwo.

 

Jeśli wierzysz w olejki, kochasz je, używasz, dzielisz się wiedzą o nich to doTERRA zapłaci za Twoje zamówienie. Będziesz mieć olejki za darmo. W momencie kiedy uwierzysz w biznes, zaczniesz budować zarobki, które uzupełnią lub zastąpią Twój obecny dochód.

„Zarabiam na byciu sobą i wzbogacaniu życia innych”

To jest moja ulubiona afirmacja. Według testu na archetyp finansowy jestem Karmicielką, Alchemiczką i Społeczniczką. Czuję entuzjazm na myśl, że dzięki mnie ludzie mogą zmienić swoje życie na lepsze. Kręci mnie to. Karmi. A wszystko za sprawą małej brązowej buteleczki, którą zaproponuję komuś w sytuacji kryzysowej lub opowiem o biznesie, który poprowadzi go w kierunku niezależności finansowej.

Moja praca daje mi poczucie sensu życia. Świecę swoim światłem. Robię to co kocham, to w czym jestem dobra i to czego ludzie ode mnie potrzebują. Jest jeszcze jeden ważny element. DoTERRA hojnie wynagradza za wyniki pracy. Nie za czas pracy i odsiedziane roboczogodziny. Czas jest ograniczony, ale wyniki pracy nie. Dzięki temu nie ma tu limitu zarobków. One zależą od Ciebie i od tego na ile się zaangażujesz. Jeśli chcesz mieć poczucie sensu i wynagrodzenie za efekty swojej pracy, to ta praca jest dla Ciebie. 

„Ten kto chce szuka sposobów, ten kto nie chce szuka powodów”

Mówi się, że marketing sieciowy jest dla wszystkich, ale nie dla każdego. I to prawda. Odnajdzie się tu tylko osoba, która ma motywację wewnętrzną i nastawiona jest na rozwiązania. Nie szuka powodów, że czegoś nie da się zrobić, lecz sposobów jak to zrobić.

Tu nie ma szefa, który nad Tobą stoi. Tu nikt Cię nie zatrudnia ani nie zwalnia. To Twój biznes. Sama wyznaczasz sobie zadania i czas ich realizacji. Pracując efektywnie 3 godziny dziennie zbliżysz się szybciej do wymarzonego celu niż pracując 8 godzin nieefektywnie. Jeśli udajesz, że pracujesz firma udaje, że Ci płaci.

Czego nie potrzebujesz?

Nie potrzebujesz tytułu MBA (Master of Business Administration). Nie trzeba tu być mistrzem sprzedaży i negocjacji. Nie trzeba nic nikomu wciskać. Olejki robią robotę. Człowiek, który raz powącha czysty olejek nie chce wracać do sztucznych zamienników. Czyste olejki doTERRA nie są drogie, one są drogocenne i warte swojej ceny. Pisałam o tym tutaj.

Nie musisz rezygnować z dotychczasowej pracy. Sama wyznaczasz ile godzin chcesz pracować w tygodniu i jak szybko chcesz osiągnąć swój cel finansowy.

Nie ma tu sztywnych godziny pracy, stałych zarobków, struktury i hierarchii zarządzania. Nie ma przełożonych i podwładnych. Jest za to różnorodność zadań, miejsca i czasu pracy.

Nie potrzebujesz dużego budżetu na start.

Czego potrzebujesz?

Potrzebujesz olejków i miniaturowych buteleczek 1ml do dzielenia się olejkami, ulotek, skryptów i książki. Podpowiem Ci jak to wszystko zdobyć zdobyć. Ale najważniejsze czego potrzebujesz to decyzji, determinacji, czasu, energii i chęci do działania oraz oduczenia się starych nawyków i zbudowania nowych.

Zobacz jak zacząć.