Czy to czym smarujesz skórę możesz zjeść? O olejku z Kurkumy i z Czarnego Pieprzu.

Dla mnie to ważne, że to czym smaruję skórę mogę zjeść. Pachnę dziś olejkiem z Kurkumy i z Czarnego Pieprzu, bo potrzebuję ciepła i uziemienia.

Wcieram po kropli każdego z tych olejków (na maśle shea) w szyję i za uchem, bo czuję tam napięcia jakieś. Fizjo by powiedział: “O pani, ale żeś spięła mostkowo-obojczykowo-sutkowy” :)

 

Pachnieć Kurkumą i Pieprzem

Wiecie co to znaczy pachnieć Kurkumą i Pieprzem? To pachnieć Indiami i Madagaskarem. Ziemią i ogniem. Głębią i ostrością. Kurkuma jest destylowana z korzenia i reprezentuje żywioł Ziemi, a Czarny Pieprz, olejek z owoców, to Ooooooogień

Oba olejki są czyste i mogą być spożywane. Dla mnie to ważne czym karmię moją skórę.

Kurkuma to Olejek Przywracania

Przywracania tego czego chcecie. Na przykład wiary w siebie, zdrowia, spokoju. Co potrzebujecie przywrócić, wskrzesić? To “przywrócenie” samo się nie zrobi, wiadomo. Oj nie. Zdrowiu czy miłości trzeba pomóc działaniem Kurkuma będzie tylko nawoływała, przypominała: “Wstań i rusz zadek” albo przeciwnie “Odpocznij”. W zależności.

Czarny Pieprz to Olejek Demaskowania

Na przykład gdzie wycieka energia? Jakie maski (ograniczające przekonania, nawyki, stereotypy) przysłaniają prawdziwe życie? Dla niedowiarków, że tak jest napiszę, że piperyna wspiera krążenie, trawienie i rozgrzewa. Jak poczujecie ciepło w ciele, to i na duszy dobrze się zrobi. Ot co!

 

Piperyna i Kurkumina = synergia

Ponoć piperyna wpływa na zwiększenie wchłaniania kurkuminy. Taka synergia. Kurkumina, główny składnik Kurkumy oczyszcza organizm, wzmacnia metabolizm i odporność. To naturalny pestycyd i środek grzybobójczy. Uprawa Kurkumy okazała się zdrowa dla samej gleby w Sangrampur, miejscowości położonej wzdłuż rzeki na nizinnych równinach Nepalu. Tak. Kurkumę mamy z Nepalu i Indii od tych barwnych kobiet ze zdjęcia. Porusza mnie to bardzo.

Olejek z Kurkumy Nepal Indie Olejek z Kurkumy Nepal Indie Olejek z Kurkumy Nepal Indie

One gdzieś tam daleko wydobywają spod ziemi kłącza Turmeric, by powstał z nich olejek i trafił do moich rąk w Krakowie.

Chcecie kroplę?

Napiszcie do mnie.

Jak zacząć używać olejków ?

Jeśli chcecie doświadczyć mocy olejków i znaleźć olejki na swoje potrzeby napiszcie do mnie na kontakt(małpa)annaprotas.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku (najszybciej odpowiadam) www.Facebook/Protasana.

Wyślę Wam w prezencie miniflaszeczki kilku olejków do przetestowania. Wypełnijcie wcześniej ankietę, żebym mogła jak najlepiej dobrać olejki na Wasze potrzeby: https://forms.gle/65Xq3zDvyyAmMBeD9

A jeżeli już jesteście gotowi rozpocząć eteryczną podróż z moim wsparciem, to tutaj zamówicie z 25% zniżką zestaw HOME (10 najpotrzebniejszych olejków z gratisowym dyfuzorem PETAL) lub inne olejki: https://doterra.me/PPhb-y 

 

Pozdrawiam ciepło

Ania Protas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.