Trening rozwojowy dla kobiet Zacznij Od Siebie.

 

Nauczę Cię krok po kroku, jak siebie poznać, szanować, doceniać i uwierzyć w siebie. I jak ruszyć na podbój świata!!! :)

Po entuzjastycznych reakcjach uczestników wyzwania Tańcz Tu i Teraz, na które zapisało się 260 osób, postanowiłam stworzyć projekt, który bazuje na wyzwaniu, ale jest w zupełnie innej formie. W formie lekcji video, audiobooka i pdfów z ćwiczeniami.

"Aniu, cudnie jest dostawać listy od Ciebie co rano. Chciałabym, żeby to wyzwanie nigdy się nie kończyło :) Niecodziennie udaje mi się zatańczyć, ale wczoraj spontanicznie zatańczyłam podczas pracy nad tłumaczeniem. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję! Gosia"

Wcielam się tym razem w rolę trenera gadającego z Twojej empetrójki, komórki, tableta, zakamuflowanego w kieszeni, w płaszczu, w torbie, którą masz przy sobie i zabierasz na spacer, albo słuchasz w aucie. Możesz mnie włączyć w laptopie w przerwie w pracy. Zajmie Ci to około 15 minut raz w tygodniu. Oprócz tego dam Ci krótkie zadanie do wykonania. Będzie przyjemnie, muzycznie i tanecznie.

"Dziękuję Ci za motywację. Pragnę napisać, że TWÓJ PROGRAM DZIAŁA!!! Jestem bardzo szczęśliwa, że się na niego zdecydowałam. Taniec przynosi mi relaks, przypływ energii i ogólnie lepsze samopoczucie. Jolanta"

Moja żyłka motywatora, mówcy i trenera mentalnego kadry zawodników tańca towarzyskiego ma pole do popisu :) Uwielbiam inspirować ludzi do twórczych działań, a inspiracja to najlepsza motywacja!

Podpowiem Ci jak jeszcze piękniej żyć. Przypomnę Ci o byciu sobą, o kochaniu siebie i o mocy, którą masz w sobie. Zapytam o ważne sprawy, a Ty znajdziesz w sobie odpowiedzi.

"Super jest to wyzwanie, daje tyle pozytywnej energii, zaczyna chcieć się chcieć! Dziękuję! Idę podbijać kosmos! :) Monika"

Co otrzymujesz?

  • w każdy czwartek lutego i marca 2017 otrzymasz maila z dostępem do tajnej strony, na której posłuchasz video i audiolekcji z zadaniem do wykonania! :)
  • transkrypcję nagrań audio
  • pdfy z ćwiczeniami i inspiracjami
  • dostaniesz też gratis filmiki z tanecznymi impulsami z wyzwania Tańcz Tu i Teraz do odpalenia na YouTube
  • dostęp do strony z lekcjami masz na zawsze i możesz do nich wra cać kiedy masz potrzebę i ochotę
  • 10% zniżki na karnety na zajęcia grupowe na Zakopiańskiej 73 w Krakowie

Na czym to polega?

Raz w tygodniu, w każdy czwartek, przez 2 miesiące oglądasz videolekcję, słuchasz audiolekcji (lub czytasz tekst), drukujesz i wypełniasz PDF. Potem włączasz swój ulubiony utwór w radiu, na YouTube, w tv, w mp3 lub zaproponowany przeze mnie i tańczysz! :) Możesz powtarzać bieżącą lekcję codziennie przez cały tydzień. Pozwól jej w sobie pracować.

Masz 9 porcji pięknego życia. Budujesz nawyk zdrowej, ciepłej, otwartej, radosnej relacji ze sobą.

Co wniesie w Twoje życie trening Zacznij Od Siebie?

Jeśli podejdziesz z otwartością i ciekawością do tego treningu, pokochasz siebie jeszcze bardziej, zaczniesz częściej uśmiechać się od środka, piękniej żyć, żyć w zgodzie ze sobą, dostrzeżesz jaką jesteś szczęściarą, ile masz bogactwa w środku i na zewnątrz, zachwycisz się światem, złapiesz dystans i pozytywnie się nakręcisz. Może się wzruszysz, a na pewno poruszysz. Taniec ma tajemniczą moc pobudzania radości życia i chęci do działania.

"Dziękuję za maile. Nie tylko o tańcu, o życiu w ogóle, co bardzo mi się podobało. Ten Twój pomysł to jest najszlachetniejsza i najtrafniejsza forma coachingu jaką spotkałam ;) Uświadomiłaś mi, jak ważny jest taniec i jak dużą ma wartość i wpływ na wszystko. Ola"

Co jeśli ktoś brał udział w wyzwaniu Tańcz Tu i Teraz. Czy jest sens powtarzać te treści?

Trening to powtarzanie. Mistrz świata codziennie na treningu ćwiczy krok podstawowy. Wraca do basic’u, czyli do podstaw. Jeśli brałaś udział w wyzwaniu to super, bo poznałaś podstawowy krok, ale żeby go wyszlifować potrzebna jest praktyka. Będziemy powtarzać materiał w nowej formie, żeby się lepiej utrwalił, żeby wszedł w nawyk.

"Super projekt :) Choć na chwilkę poczuć wolność to cud! Tak bardzo zapominamy, jak cenna to rzecz mieć w sobie poczucie wolności. Bea"

Ile to trwa?

Dwa miesiące. Otrzymujesz ode mnie w każdy czwartek maila z dostępem do kolejnego treningu.

Ile to kosztuje?

81 zł 

To cena pilotażowa. Produkt jest w wersji beta, ale chcę żeby już służył innym. Sprzedaż trwa od 19-31 stycznia 2017. Od 1 lutego trening nie będzie już dostępny w sprzedaży, a jeśli pojawi się kiedyś, to na pewno w wyższej cenie. Włożyłam w niego całe serce i będę go nadal doskonalić.

"Ty i Twoja dobra aura w moim kierunku zadziałała. Działam powolutku, ale zaszczepiony zarodek odwagi do działań w życiu mam od Ciebie właśnie. I to mnie już trzyma MOCno. Dajesz ludziom o wiele, wiele więcej Dobrych Wibracji niż sam taniec. Studnia miłości bez dna, dzięki której każdy strach na drodze jest przezwyciężany. Kamila "

Zacznij Od Siebie to 9 krótkich, ale intensywnych lekcji, które poruszą ciało, duszę i umysł w formie videolekcji, audiobooka i pdfów z zadaniami i inspiracjami.

W każdy czwartek lutego i marca 2017 lekcja treningu szczęścia ląduje w Twojej skrzynce mailowej :)

Ta edycja już się zakończyła. Zapisz się na listę osób oczekujących na kolejną: