Zwerbalizuj swoje dobre myśli.

Fashionable East  Białystok 2013

Na tym zdjęciu są dziewczyny, które pracowały przy pokazie mody Fashionable East 2013 w Białymstoku. Zauważyłam ich wielką pasję, serdeczność i życzliwość. Podziękowałam im za to i powiedziałam, że miło jest widzieć ich uśmiech i dobrą energię, którą się dzielą z innymi. Dziewczyny rozpromieniły się jeszcze bardziej.

Wsiadając niedawno do autobusu zauważyłam, że za kierownicą siedzi kobieta. Pomyślałam: „Ale odważna babka”. Chciałam skasować bilet, ale kasownik nie działał. Podeszłam do prowadzącej pojazd i zgłosiłam problem. Ona potwierdziła mówiąc: „Tak wiem, jest awaria”. Już chciałam odejść, ale powiedziałam nagle: ”Podziwiam panią, że pani tak sprawnie prowadzi taki duży pojazd. Ja nie radzę sobie z moim małym autem.” Zobaczyłam błysk w jej oku i promienny uśmiech na twarzy.

Czy są czasem takie myśli, których nie wypowiadacie, a mogłyby sprawić komuś przyjemność? Zwerbalizujcie swoje dobre myśli. Może się okazać, że one zaczną się mnożyć. Tym lepiej. Obdarujcie nimi kogoś bliskiego, albo całkiem obcego. Może z tego wiele dobrego wyniknąć. A może już wynikło? Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.